Informacje
15 sierpnia 2023
Otwieramy Poradnię geriatryczną !!!
Szanowni Pacjenci,

Osoby starsze potrzebują szczególnej opieki i często specjalistycznej diagnozy w wielu przypadłościach naraz. Właśnie z myślą o seniorach i ich potrzebach w WSPL SP ZOZ rozpoczyna działalność Poradnia Geriatryczna dla osób powyżej 65 roku życia.


Czytaj dalej
04 lipca 2023
ZMIANA ZASAD REJESTRACJI DO PORADNI STOMATOLOGICZNEJ
Z dniem 3 lipca 2023 zmieniły się zasady rejestracji do poradni stomatologicznej.


Czytaj dalej
27 czerwca 2023
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 25 czerwca br. w Zielonogórskim szpitalu odeszła od nas lek. med. Elżbieta STROŃSKA. Pediatra z prawdziwego powołania.
Doktor Strońska jako lekarz, a przede wszystkim jako człowiek posiadała wszystkie cechy, które w dzisiejszych czasach niestety rzadko są łącznie spotykane takie jak, pracowitość, lojalność, uczciwość, pogodę ducha a przede wszystkim ogromne oddanie swoim małym pacjentom i chęć pomocy drugiej osobie

Czytaj dalej
15 czerwca 2023
Certyfikat Akredytacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Z radością informujemy, że dzięki dużemu zaangażowaniu całego personelu Wojskowej Specjalistycznej Przychodni lekarskiej SP ZOZ w Gubinie uzyskaliśmy Certyfikat Akredytacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Czytaj dalej
10 maj 2023
Dzień pielęgniarek
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek składamy wyrazy najwyższego uznania dla Waszej odpowiedzialnej, trudnej i pełnej oddania codziennej pracy na rzecz osób najbardziej potrzebujących.
Czytaj dalej
04 kwietnia 2023
Życzenia świąteczne
Szanowni Pacjenci

Niech święta Wielkanocne przyniosą zdrowie, spokój i pomyślność.
Niech każdego dnia towarzyszy optymizm, siły witalne, radość oraz nadzieja na dobrą przyszłość.

Dyrekcja i pracownicy
WSPL SP ZOZ w Gubinie

Czytaj dalej
23 grudnia 2022
Życzenia świąteczne
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć naszym Pacjentom oraz ich Rodzinom wszystkiego, co najlepsze. Dużo siły i wiary w to, że wszystko jest możliwe.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu dużo zdrowia
i szczęśliwych chwil.

Dyrekcja i pracownicy
WSPL SP ZOZ w Gubinie

Czytaj dalej
28 października 2022
Porozmawiajmy o protezach zębowych
Proteza zębowa na koszt NFZ przysługuje osobom z całkowitym bezzębiem oraz tym, którym w szczęce brakuje co najmniej pięciu zębów w jednym łuku.

Refundacja z Narodowego Funduszu Zdrowia obejmuje możliwość zamówienia i wykonania raz na pięć lat ruchomej osiadającej protezy całkowitej lub częściowej.

Czytaj dalej
29 września 2022
1 października - Międzynarodowy Dzień Lekarza
Z okazji Międzynarodowego Dania Lekarza składamy wszystkim Lekarzom podziękowania za codzienny trud, profesjonalizm oraz empatię w podejściu do pacjenta. Niech wykonywana praca sprawia wiele satysfakcji.

Czytaj dalej
16 września 2022
Zmiana Organizacji Ruchu
Szanowni Pacjenci,

mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo informujemy o nowych zasadach korzytania z drogi wewnętrznej Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ.

Czytaj dalej
15 września 2022
Teleporada
Drogi Pacjencie, Droga Pacjentko

Masz inny problem zdrowotny, który wymaga szybkiego omówienia z lekarzem?
Podejrzewasz u siebie lub u bliskiej osoby koronawirusa?

Czytaj dalej
15 lipiec 2022
Monitoring wizyjny
Dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i pracowników oraz ochrony mienia w WSPL SP ZOZ w Gubinie zainstalowano monitoring wizyjny wewnątrz budynku – poczekalnia na parterze budynku w postaci kamer umożliwiających rejestrację danych obrazowych bez rejestracji dźwięku. Monitoring prowadzony jest całodobowo. Nagrania obrazu uzyskane w wyniku monitoringu przechowuje się na rejestratorach obrazu do 90 dni.

Czytaj dalej
12 lipiec 2022
Zdrowo zacznij tydzień
Szanowny Pacjencie,
na zdrowie i długość życia o wiele większy wpływ niż leczenie chorób mają działania profilaktyczne, których celem jest uniknięcie zachorowania. Dbając o Twoje zdrowie wdrażamy programy profilaktyki zdrowotnej w naszej przychodni.

Czytaj dalej
19 maj 2022
Badanie Opinii Pacjentów
Pragnąc poprawić jakość i poziom świadczonych usług medycznych, uprzejmie prosimy o zaznaczenie właściwej według Państwa odpowiedzi w anonimowej ankiecie opinii Pacjenta.

Czytaj dalej
27 kwietnia 2022
Zatrudnimy Lekarza POZ
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Gubinie zatrudni osobę na stanowisko:

Lekarz POZ – internista, pediatra, medycyna rodzinna

Czytaj dalej