Informacje
05 kwietnia 2024
Dzień Pracownika Służby Zdrowi
Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pracownika Służby Zdrowia, wszystkim Pracownikom WSPL SP ZOZ w Gubinie bardzo dziękujemy za wykonywanie pełnej poświęcenia pracy, wymagającej niezwykłej troski, empatii i cierpliwości.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do chorych i cierpiących. Wasza praca przyczynia się do poprawy zdrowia i jakości życia tak wielu Pacjentów.

Czytaj dalej
05 kwietnia 2024
Światowy Dzień Zdrowia 2024
Na całym świecie prawo milionów ludzi do zdrowia jest coraz bardziej zagrożone.

Konflikty niszczą życie, powodując śmierć, ból, głód i cierpienie psychiczne.

Spalanie paliw kopalnych jednocześnie napędza kryzys klimatyczny i odbiera nam prawo do oddychania czystym powietrzem, a zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach i na zewnątrz odbiera życie co 5 sekund.

Czytaj dalej
28 marca 2024
Życzenia świąteczne
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym Pacjentom i Przyjaciołom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.Czytaj dalej
01 luty 2024
Dwusetny zabieg
W dniu 16 stycznia 2024 r w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej naszej przychodni został wykonany dwusetny zabieg w obrębie kończyny górnej i był to zabieg leczący zaawansowany zespół cieśni nadgarstka.

Od lutego 2022 roku w naszej poradni dr n. med. lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu Piotr ROMANOWSKI przeprowadza zabiegi w obrębie górnych i dolnych kończyn.

Czytaj dalej
08 stycznia 2024
Życzenia Noworoczne
Szanowni Pacjenci,

odchodzący rok był dla nas rokiem wyzwań i ciężkiej pracy. Dla nas najważniejsi jesteście Wy, Pacjenci korzystający z naszej przychodni. To dla Was i dzięki Waszym sugestiom poddaliśmy się weryfikacji Ministerstwa Zdrowia i otrzymaliśmy Certyfikat akredytacji dla najlepszych placówek medycznych.

Czytaj dalej
20 grudnia 2023
Życzenia świąteczne
Życzenia świąteczne W magiczny czas Bożego Narodzenia pragniemy złożyć moc gorących życzeń zdrowia, szczęścia oraz spokojnych chwil spędzonych w gronie rodziny. Niech obecna końcówka roku budzi w Was same dobre wspomnienia i da nadzieje na kolejny, jeszcze lepszy rok.

Dyrekcja i pracownicy
WSPL SP ZOZ w Gubinie

Czytaj dalej
15 grudnia 2023
Środki bezpieczeństwa
Szanowni Pacjenci

W związku z wprowadzeniem w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ w Gubinie technicznych środków bezpieczeństwa oraz w trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług informujemy o wprowadzeniu rejestrowaniu rozmów telefonicznych w systemie telefonii IP z zakresu rejestracji do naszej przychodni.

Czytaj dalej
12 grudnia 2023
Twoje zdrowie naszą troską
Mamy tylko kilka minut, by uratować życie osoby, u której zatrzymało się krążenie. Po tym czasie mózg zaczyna obumierać. Dlatego trzeba działać natychmiast!

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów i własne, cały zespół naszej Przychodni uczestniczył w szkoleniu z reanimacji, w tym z zastosowaniem defibrylatora AED.
Czytaj dalej
21 listopada 2023
Próbna ewakuacja
20 listopada br. w trosce o bezpieczeństwo zarówno naszych pacjentów, jak i personelu naszej przychodni przeprowadzony został drugi próbny alarm pożarowy połączony z ewakuacją pracowników oraz pacjentów z budynku przychodni przy współpracy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Gubinie pod dowództwem mł. Kapitana Marcina MURAWY.
Czytaj dalej
07 listopada 2023
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Gubinie nawiąże współpracę lekarzem ginekologiem

Osoby, które chciałyby wziąć udział w realizacji misji Przychodni, zapraszamy do złożenia aplikacji (CV) w wersji elektronicznej na adres e-mail: wsplspzoz_gubin@post.pl lub kontakt pod nr tel. 68/ 3597333

Czytaj dalej
07 listopada 2023
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Gubinie zatrudni pielęgniarkę / pielęgniarza

Osoby, które chciałyby wziąć udział w realizacji misji Przychodni, zapraszamy do złożenia aplikacji (CV) w wersji elektronicznej na adres e-mail: wsplspzoz_gubin@post.pl wpisując w temacie maila "Pielęgniarka"

Czytaj dalej
15 sierpnia 2023
Otwieramy Poradnię geriatryczną !!!
Szanowni Pacjenci,

Osoby starsze potrzebują szczególnej opieki i często specjalistycznej diagnozy w wielu przypadłościach naraz. Właśnie z myślą o seniorach i ich potrzebach w WSPL SP ZOZ rozpoczyna działalność Poradnia Geriatryczna dla osób powyżej 65 roku życia.


Czytaj dalej
04 lipca 2023
ZMIANA ZASAD REJESTRACJI DO PORADNI STOMATOLOGICZNEJ
Z dniem 3 lipca 2023 zmieniły się zasady rejestracji do poradni stomatologicznej.


Czytaj dalej
27 czerwca 2023
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że 25 czerwca br. w Zielonogórskim szpitalu odeszła od nas lek. med. Elżbieta STROŃSKA. Pediatra z prawdziwego powołania.
Doktor Strońska jako lekarz, a przede wszystkim jako człowiek posiadała wszystkie cechy, które w dzisiejszych czasach niestety rzadko są łącznie spotykane takie jak, pracowitość, lojalność, uczciwość, pogodę ducha a przede wszystkim ogromne oddanie swoim małym pacjentom i chęć pomocy drugiej osobie

Czytaj dalej
15 czerwca 2023
Certyfikat Akredytacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Z radością informujemy, że dzięki dużemu zaangażowaniu całego personelu Wojskowej Specjalistycznej Przychodni lekarskiej SP ZOZ w Gubinie uzyskaliśmy Certyfikat Akredytacji Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Czytaj dalej
10 maj 2023
Dzień pielęgniarek
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek składamy wyrazy najwyższego uznania dla Waszej odpowiedzialnej, trudnej i pełnej oddania codziennej pracy na rzecz osób najbardziej potrzebujących.
Czytaj dalej
04 kwietnia 2023
Życzenia świąteczne
Szanowni Pacjenci

Niech święta Wielkanocne przyniosą zdrowie, spokój i pomyślność.
Niech każdego dnia towarzyszy optymizm, siły witalne, radość oraz nadzieja na dobrą przyszłość.

Dyrekcja i pracownicy
WSPL SP ZOZ w Gubinie

Czytaj dalej
23 grudnia 2022
Życzenia świąteczne
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć naszym Pacjentom oraz ich Rodzinom wszystkiego, co najlepsze. Dużo siły i wiary w to, że wszystko jest możliwe.

Niech Nowy Rok przyniesie Państwu dużo zdrowia
i szczęśliwych chwil.

Dyrekcja i pracownicy
WSPL SP ZOZ w Gubinie

Czytaj dalej
28 października 2022
Porozmawiajmy o protezach zębowych
Proteza zębowa na koszt NFZ przysługuje osobom z całkowitym bezzębiem oraz tym, którym w szczęce brakuje co najmniej pięciu zębów w jednym łuku.

Refundacja z Narodowego Funduszu Zdrowia obejmuje możliwość zamówienia i wykonania raz na pięć lat ruchomej osiadającej protezy całkowitej lub częściowej.

Czytaj dalej
29 września 2022
1 października - Międzynarodowy Dzień Lekarza
Z okazji Międzynarodowego Dania Lekarza składamy wszystkim Lekarzom podziękowania za codzienny trud, profesjonalizm oraz empatię w podejściu do pacjenta. Niech wykonywana praca sprawia wiele satysfakcji.

Czytaj dalej
16 września 2022
Zmiana Organizacji Ruchu
Szanowni Pacjenci,

mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo informujemy o nowych zasadach korzytania z drogi wewnętrznej Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SP ZOZ.

Czytaj dalej
15 września 2022
Teleporada
Drogi Pacjencie, Droga Pacjentko

Masz inny problem zdrowotny, który wymaga szybkiego omówienia z lekarzem?
Podejrzewasz u siebie lub u bliskiej osoby koronawirusa?

Czytaj dalej
15 lipiec 2022
Monitoring wizyjny
Dla zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów i pracowników oraz ochrony mienia w WSPL SP ZOZ w Gubinie zainstalowano monitoring wizyjny wewnątrz budynku – poczekalnia na parterze budynku w postaci kamer umożliwiających rejestrację danych obrazowych bez rejestracji dźwięku. Monitoring prowadzony jest całodobowo. Nagrania obrazu uzyskane w wyniku monitoringu przechowuje się na rejestratorach obrazu do 90 dni.

Czytaj dalej
12 lipiec 2022
Zdrowo zacznij tydzień
Szanowny Pacjencie,
na zdrowie i długość życia o wiele większy wpływ niż leczenie chorób mają działania profilaktyczne, których celem jest uniknięcie zachorowania. Dbając o Twoje zdrowie wdrażamy programy profilaktyki zdrowotnej w naszej przychodni.

Czytaj dalej
19 maj 2022
Badanie Opinii Pacjentów
Pragnąc poprawić jakość i poziom świadczonych usług medycznych, uprzejmie prosimy o zaznaczenie właściwej według Państwa odpowiedzi w anonimowej ankiecie opinii Pacjenta.

Czytaj dalej
27 kwietnia 2022
Zatrudnimy Lekarza POZ
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Gubinie zatrudni osobę na stanowisko:

Lekarz POZ – internista, pediatra, medycyna rodzinna

Czytaj dalej